ایده کسب و کار -کسب و کار تضمینی بدون سرمایه اولیه

کسب و کار تضمینی بدون سرمایه اولیه

راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

سلام دوستان . چطورید ؟ . یکی از کسب و کارهایی که تو سالهای قبل امتحان کردم و ازش نتیجه گرفتم رو میخوام بهتون معرفی کنم . این کسب و کار تضمینی هستش . و این کسب و کار بدون سرمایه رو میتونید در مورد هر موضوعی پیدا سازی کنید . فرق نمیکنه آقا هستید یا خانم . چند سال دارید . این کار در گذشته اسمش بازاریابی بود . این روزا بهش میگن همکاری در فروش  من یادمه وقتی این کار رو شروع کردم همون ماه اول درآمد ماهی 3 میلیون تومان رو تجربه کردم و اگه وقت کافی بگذارید و از بسته های آموزشی کسب و کار  ما استفاده کنید به راحتی میتونید به درآمد ماهی 20 میلیون به بالا با استفاده از این روش برسید . اونجا بهتون یاد میدیم که چطور دیگران برای شما که شما هم برای دیگران میفروشید درآمد کسب کنید . 

ببنید دوستان همکاری در فروش در گذشته با الان فرق میکنه . قدیم شاید یکی از مغازه یا فروشگاه یه سری جنس میگرفت و میاورد تو درو همسایه میفروخت . شایدم کل فامیل رو جمع میکرد . جالبه که همشون میومدن میگفتن رفتن ترکیه و این جنسا رو از اونجا آوردن . غافل از اینکه این جنسا برای یه فروشگاه هستند که کار همکاری در فروش انجام میدند . خب دیگه . قدیما این مدل کسب و کار وجود داشت و شبکه های مجازی و وب سایت نبود . اما الان میتونید یک صفحه اینستاگرام ایجاد کنید و از سایر پیج ها محصولاتشون رو بگیرید تو پیج خودتون بگذارید و بفروشید . به شرط اینکه یه سود و تخفیف همکاری در فروش از اون پیج بگیرید . با فرض مثال شما یک پیج شال و رو سری میزنید . و با یک پیج صحبت میکنید اون پیج به خاطر همکاری به شما روی هر محصول 20 درصد تخفیف میده . و شما روسری ها رو تو پیج خودتون میگذارید . حالا رو سری رو یا یک مانتو رو 200 هزار میفروشید . و 20 درصد سود شماست . یعنی 40 هزار تومان .  شما به راحتی بدون سرمایه دارید فروش میکنید و سود به دست میارید . روزی 40 هزار تومان  ماهی یک میلیون و دویست هزار تومان . به این فکر کنید که روزی 10 سفارش داشت باشید درامد این کار که بدون سرمایه اولیه هستش و یک ایده کسب و کار تضمینی میتونه در حالت معمول روزی 300 هزار تومان براتون بسته به نوع صنفی که باهاش کار میکنید و در ماه عدد 10 میلیون تومان کسب درآمد کنه . اما چطور میتونید این کسب و کار رو مدیریت کنید و سود های عالی به دست بیارید لازمه از بسته های آموزشی کسب و کار آنلاین ما استفاده کنید . در این بسته ها این ایده رو بست میدیم و میگیم بعد از یک مدت با چه مسائلی رو به رو خواهید شد و چطور باید عمل کنید 

سخن مدیر سایت 

ببنید دوستان عزیز : راه اندازی کسب و کار اینترنتی  ، کار چندان سختی نیست ، مهم ادامه دادن این کسب و کار اینترنتی و رسوندن اون به یک موفقیت  هستش . هدف آکادمی و تیم آموزش وب سایت پول سازی در فاز اول فقط آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که ، مواردی گفته میشه که هم به درد صاحبان کسب و کار و هم افرادی که هیچ کسب و کار یا ایده ندارند میخوره . چون رسالت اصلی ما در دوره ها و بسته های آموزشی حمایت و پشتیبانی از افرادیه که بسته ها رو خریداری میکنند یا کسب و کار اینترنتی دارند . یعنی در فاز اول کمک میکنید کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی بکنید و بعد در ادامه راه به شما مشاوره میدیم و به شما کمک میکنیم در ادامه راه موفق باشید .پس فرقی نمیکنه که شما تازه کار هستید یا صاحب شغل در هر صورت رشد و یا ایجاد کسب و کار شما میتونه شما رو رشد بده . پس میتونید با این آموزش ها کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید . در ادامه همراه با آموزش های بازاریابی و فروش و راه های بازاریابی در فروش توی کسب و کار شما به شما آموزش میدیم که چطور با تکنیک های فروش و بازاریابی  بتونید افزایش فروش در کسب و کار خودتون رو تجربه کنید . 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سرمایه ,همکاری ,میتونید ,تومان ,اولیه ,هزار ,بدون سرمایه ,سرمایه اولیه ,هزار تومان ,تضمینی بدون ,ببنید دوستان ,بدون سرمایه اولیه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پدیده عایق وبلاگ ادمین کانال تلگرام نمونه سوالات پیام نور Stacey دانلود بروزترین موزیک های ایران مدرسه زنده یاد روح الله رهبر مطالبی در رابطه با دستگاه های آسیاب باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی: راه راه Azmayeshi Deb